Farmia Food

Farmia Food

Farmia Food

Přehled

  • Založeno 2019
  • Zveřejněné pozice 2

O nás

V naší společnosti produkujeme a dodáváme čistě potraviny lokální aquaponické produkce. Mezi produkty, které nabízíme, patří saláty, microgreens, bylinky a ryby z našich aquaponických farem. Vyznačují se čerstvostí, chutí a výživností na tak vysoké úrovni, jaké lze ve zdejších podmínkách trvale dosáhnout pouze aquaponií.

Naše produkce nepodléhá vlivům počasí, a proto můžeme pěstovat zeleninu a chovat ryby celoročně, navíc bez umělých hnojiv, agrochemie a dalších náhražek. Přesně tak, jak to příroda chtěla.

Soustředíme se na dodávání vysoce kvalitních potravin a zaměřujeme se především na velkoobchodní prodej. Naším cílem je však i přiblížit aquaponii široké veřejnosti, a proto ze svých produktů i my sami připravujeme pokrmy, které lze zakoupit jak v kamenném bistru, tak v pojízdném foodtrucku.

Naše hodnoty

LÁSKA K PŘÍRODE A ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, ÚCTA K TRADICÍM, SNAHA O UDRŽITELNOST

Všechny nás spojuje především láska k přírodě a životnímu prostředí, snaha o co nejudržitelnější produkci, ale také úcta k tradicím, jelikož aquaponie je tradiční metoda využívaná tisíce let. Pokud máte podobně nastavené hodnoty, jako my, určitě si neváhejte prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně nabízíme. Rádi do našeho týmu přivítáme nové zajímavé kolegy a kolegyně!