Fitness Commerce

Fitness Commerce

Fitness Commerce

Přehled

  • Založeno 2020
  • Zveřejněné pozice 0

O nás

Jsme specializovaná firma působící v oblasti fitness. Náš brand Gymio nabízí svým zákazníkům sportovní doplňky stravy bez zbytečných přísad, v mimořádné kvalitě, ale hlavně se skvělou chutí. Jejich konzumací tudíž klienti prospějí nejen svému tělu, ale potěší i své chuťové pohárky. Jelikož máme rádi naši planetu, snažíme se k ní být co nejšetrnější. Proto naše produkty balíme do recyklovatelných materiálů.

Naše hodnoty

Na našem e-shopu mohou zákazníci kromě sportovních doplňků stravy zakoupit také kvalitní sportovní oblečení, které si sami navrhujeme a šijeme prevážně v ČR. Samozřejmostí je i nabídka fitness příslušenství. Svým zákazníkům jsme tak schopni poskytnout komplexní nabídku a zastřešit jejich potřeby nejen v rámci sportu, ale aktivního životního stylu jako takového. A protože fitness není jen o správné stravě a cvičení, klademe důraz také na vzdělávání. Nabízíme e-booky, tvoříme vlastní podcasty a spousty dalšího.

Chcete pracovat pro úspěšný startupový projekt v kolektivu zajímavých a inspirativních lidí? Tak se neváhejte podívat na volné pracovní nabídky! Pokud jste milovníci sportu a fitness, jistě vás potěší 20% sleva na produkty, kterou má k dispozici každý zaměstnanec.