Future Farming

Future Farming

Future Farming

Přehled

  • Založeno 2018
  • Zveřejněné pozice 0

O nás

Ve Future Farmingu pomáháme na svět nové generaci zemědělství: aquaponii. Stavíme a provozujeme farmy, které s využitím moderních technologií propojují intenzivní chov ryb s pěstováním rostlin na vodě, a to bez použití herbicidů, pesticidů a jakýchkoliv hnojiv.

Výsledkem naší práce jsou vysoce kvalitní potraviny, kterými podporujeme jak potravinovou soběstačnost měst, tak celkovou udržitelnost planety. Že o aquaponii slyšíte poprvé? Mohli bychom o ní psát celé dny a stejně by to nebylo všechno. Proto vám ji raději krátce představíme ve videu níže!

Naše hodnoty

ZÁJEM O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, LÁSKA K LOKÁLNÍM POTRAVINÁM, SNAHA O UDRŽITELNOST

Protože udržitelnější produkce a zdravější potraviny zajímají stále více lidí, poptávka po našich produktech roste a s ní i potřeba rozšiřovat aquaponické farmy. Máme ambice dále růst, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Kvůli tomu samozřejmě potřebujeme, aby rostl i náš tým. Všechny nás spojuje hlavně zájem o životní prostředí a snaha o to, aby lidé měli běžně k dispozici čerstvé a lokální potraviny.

Máte podobné ekologické cítění jako my? V tom případě se určitě podívejte na pozice, které nabízíme. Je jedno, jestli jste profesionál s mnohaletými zkušenostmi či junior, zda preferujete manuální práci, nebo dáváte přednost administrativě. Naše nabídka pracovních pozic je pestrá, stejně jako celá naše společnost. Zakousněte se do své kariery u nás. :)