Future Mining

Future Mining

Future Mining

Přehled

  • Založeno 2021
  • Zveřejněné pozice 0

O nás

Specializujeme se na těžbu kryptoměn, kterou jsme díky mnohaletým zkušenostem schopni našim zákazníkům zprostředkovat kompletně od A do Z. Díky tomu, že těžíme na grafických kartách, nejsme vázáni na jednu konkrétní kryptoměnu a můžeme si tak vybírat ty, se stabilním chováním na trhu.

Těžbě kryptoměn se věnujeme již od roku 2011, avšak od té doby jsme ušli pořádný kus cesty. V počátcích projektu naše vize spočívala především ve vytěžení co největšího množství digitálních mincí, nákupu výkonnějších grafických karet a zvýšení těžby. S postupem času se rozrůstalo nejen portfolio našich aktivit, ale také počet našich členů. V současnosti fungujeme v rámci České republiky a expandujeme také na zahraniční trhy.

Naše hodnoty

ZPŘÍSTUPNĚNÍ KRYPTOMĚN VŠEM, KVALITA, PODPORA

Zpřístupňujeme možnost finančního zhodnocení v rámci kryptoměn lidem, kteří nemají velký kapitál. Vzájemnou spolupráci jsme schopni dosáhnout skvělých výsledků a zákazníkům tak zprostředkovat služby v prvotřídní kvalitě. Díky naší různorodosti jsme si vzájemně inspirací a podporou. 

Zajímáte se o oblast IT a svět kryptoměn? V našem týmu se najde místo jak pro ostříleného profesionála, který posune naši společnost dále, tak brigáda pro zapáleného juniora, který u nás svou kariéru nastartuje. Neváhejte kouknout na vypsané nabídky práce. Kromě možnosti podílet se na realizaci unikátního projektu získáte také partu skvělých kolegů. :)