RVO Group

RVO Group

RVO Group

Přehled

  • Založeno 2018
  • Zveřejněné pozice 0

O nás

Jsme poradenská a účetní kancelář sdružující daňové konzultanty, účetní, advokáty a auditory. Našim kolegům již prošlo pod rukama více jak 200 společností. 

V rámci naší činnosti umíme nastavit kompletní portfolio služeb, které našim klientům pomáhá při běžných operativních nebo strategických činnostech v rámci jejich podnikání. Díky našim zkušenostem a vzájemné spolupráci dokážeme připravit adekvátní řešení vzniklých problémů či vytvoření optimalizačních procesů, které jejich vzniku předcházejí.

Své služby poskytujeme nejen v českém, ale i v anglickém jazyce, díky čemuž jsme schopni působit i na mezinárodním trhu či pomoci zahraničním společnostem, působícím na českém trhu.

Naše hodnoty

SPOLEHLIVOST, KOMPLEXNOST, KOMUNIKACE

Do našeho týmu, bychom rádi našli další kolegy, kteří doplní naše řady a pomohou nám tak s poskytování služeb pro naše klienty. O své klienty pečujeme dlouhodobě a zakládáme si na spolehlivosti, komplexnosti a komunikaci. Pokud se zajímáte o některou z oblastí našeho působení, určitě se podívejte na nabídku našich volných pozic!