Trdlokafe

Trdlokafe

Trdlokafe

Přehled

  • Založeno 2014
  • Zveřejněné pozice 0

O nás

Ve stáncích Trdlokafe připravujeme čerstvé trdelníky a výbornou italskou kávu. V našich provozovnách udržujeme nízkou nabídku produktů, a proto je naše obsluha schopna vše připravit v krátkém čase a v prvotřídní kvalitě. Na našem konceptu je tak vidět, že i úzká nabídka může být výraznou konkurenční výhodou. Jsme společnost, která začínala s jedním stánkem a v průběhu let dokázala i přes nejrůznější nástrahy vyrůst v prosperující firmu s desítkami fungujících poboček, jejichž počet neustále roste.

Naše hodnoty

KVALITA, PRECIZNOST, TRADICE

Naším cílem není snaha poskytnout zákazníkům nepřeberné množství produktů. Právě naopak! Snažíme se udržovat úzkou nabídku produktů, které vyrábíme v té nejlepší kvalitě. Díky tomu dokážeme naše produkty připravit za jakýchkoliv okolností precizně a v krátkém čase. Naše mnohaleté zkušenosti nám umožňují poradit jak všem franšízantům, tak i zaměstnancům.

Partu našich zaměstnanců tvoří především milovníci dobré kávy, vůně sladkých oříšků, skořice a pečiva. Máte také zálibu v přípravě kávy a v pečení? V tom případě se podívejte na naši nabídku volných pozic! Vzhledem k tomu, že vás pro tuto práci pečlivě zaškolíme, není pro nás důležité, jak velké máte zkušenosti. Důležitá je pro nás především precizně odvedená práce!