Hlavní město PrahaHlavní město Praha

Pracovník odborného zacházení ve vězeňství – vychovatel – oddělení výkonu trestu

  • Hlavní město Praha

Pro jakou společnost budete pracovat?

Vazební věznice a Ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha Pankrác je příjmovou věznicí pro spádovou oblast Prahy, která zajišťuje výkon vazby obviněných mužů a žen, výkon trestu odnětí svobody u mužů a žen ve věznici typu s ostrahou s mírným, středním a vysokým stupněm zabezpečení  a výkon zabezpečovací detence pro chovance. K věznici patří také jednotka justiční stráže, která  zajišťuje bezpečnost soudů a státních zastupitelstev a dalších objektů.

Pár slov o pozici

Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice a Ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha Pankrác nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.

Co bude náplní vaší práce?

Vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob.

Co byste měl/a splňovat

VOŠ pedagogického zaměření či VOŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium), nebo VŠ pedagogického zaměření (SZZ z pedagogiky) či VŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium). DPS lze doplnit v rámci v VS ČR.

Co vám mohou nabídnout

Pracovní doba: týden ranní/týden odpolední směna. Ranní směna 6:00 hod. – 14:30 hod., odpolední směna 11:30 hod. – 20:00 hod., víkendové služby cca za 6 měsíců 4x. Platové rozpětí: dle započitatelné praxe 29790 – 40770 Kč. Dovolená: 25dnů  +  5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Benefity: Závodní stravování + příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance, tenisové kurty, sauna, dětský tábor aj. Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s následnou možností na dobu neurčitou. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Zaujala vás tato pozice?

Neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis na [email protected] nebo vyplňte formulář!

ŽÁDOST O PRÁCI

Další pozice

Toto místo pro vás není to pravé?
Mrkněte na další příležitosti!