Hlavní město PrahaHlavní město Praha

Pracovník odborného zacházení ve vězeňství – vychovatel terapeut – oddělení výkonu zabezpečovací detence

  • Hlavní město Praha

Pro jakou společnost budete pracovat?

Vazební věznice a Ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha Pankrác je příjmovou věznicí pro spádovou oblast Prahy, která zajišťuje výkon vazby obviněných mužů a žen, výkon trestu odnětí svobody u mužů a žen ve věznici typu s ostrahou s mírným, středním a vysokým stupněm zabezpečení  a výkon zabezpečovací detence pro chovance. K věznici patří také jednotka justiční stráže, která  zajišťuje bezpečnost soudů a státních zastupitelstev a dalších objektů.

Pár slov o pozici

Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice a Ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha Pankrác nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.

Co bude náplní vaší práce?

poskytování psychoterapeutických služeb, edukativního, psychologického i speciálního poradenství, sociálního výcviku, arteterapie, ergoterapie a pohybové terapie včetně řešení zátěžových situací vězněným osobám, chovancům i zaměstnancům ve vězeňství.

Co byste měl/a splňovat

VŠ min. v bakalářském studijním programu – odborná způsobilost dle zák. č. 108/2006 sb./pedagogické vzdělání/psychologické vzdělání + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik v rozsahu min. 200 hodin - podmínkou

Co vám mohou nabídnout

Pracovní doba: po – čt 7:00 hod. – 15:45 hod., pá 7:00 hod. – 14:30 hod., 1x v týdnu 8:15hod. – 17:00 hod. Platové rozpětí: dle započitatelné praxe 31680 – 43570 Kč. Dovolená: 25dnů  +  5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Benefity: Závodní stravování + příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance, tenisové kurty, sauna, dětský tábor aj. Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s následnou možností na dobu neurčitou. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Zaujala vás tato pozice?

Neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis na [email protected] nebo vyplňte formulář!

ŽÁDOST O PRÁCI

Další pozice

Toto místo pro vás není to pravé?
Mrkněte na další příležitosti!